iškabos

Reklaminių iškabų gamyba – tai ilgalaikė išorinė reklama, kuri gali būti šviečianti arba nešviečianti. Iškabos dažniausiai montuojamos ant pastatų fasado, ar prekybos centrų viduje, šalia ar virš parduotuvių įėjimų. Reklaminių iškabų dydis praktiškai neribojamas ir gaminamos iš įvairiausių medžiagų (plastiko, aliuminio kompozito, aliuminio, organinio stiklo, medžio plokščių, metalas ir kt.).

Šviesdėžės – tai šviečianti arba nešviečiant išorinės ar vidaus reklamos priemonė, kuri atkreips dėmesį tiek tamsiu paros metu tiek šviesiu paros metu. Šviesdėžės gaminamos iš aliuminio ar aliuminio kompozito plokštės ir organinio stiklo, ant kurio gali būti klijuojamas ploteriuotas ar spausdintas lipdukas. Galimas raidžių vidinis ar išorinis inkrustavimas. Į šviesdėžes montuojame šiuolaikišką LED apšvietimą. LED apšvietimo reklamoje pranašumai yra šie:

Šviesos diodai yra energiją taupantys. Jie naudoja daug mažiau energijos nei fluorescencinis apšvietimas, gali būti naudojami ilgą laiką ir yra ekonomiški.

Šviesos diodai puikiai sumažina Jūsų ekologinį pėdsaką. Žaliosios energijos sprendimų įgyvendinimas dabar yra svarbiausias šiuolaikinių įmonių prioritetas, o LED šviedėžės yra saugios aplinkai.

Šviesos diodai pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu ir yra patvarūs.

Šviesos diodai maksimaliai padidins jūsų prekės ženklo pasiekiamumą. Bene svarbiausia, kad „lightbox“ dėžės užtikrins, kad visas parduotuvių rinkodaros ir skelbimų kampanijas klientai galėtų greitai ir lengvai pamatyti.

Reklaminiai skydai, lentelės – tai yra puikus sprendimas perduoti informaciją yač tada, kai reikia perduoti informaciją klientams, atvykstantiems į verslo centrą ir informuoti kokiuose kabinetuose dirba vienas ar kitas darbuotojas, koks Jūsų įmonės darbo laikas ar kitą naudingą informaciją. Lentelės ir informacinius skydus gaminame iš įvairiausių medžiagų (aliuminio kompozito, plastiko, metalo, organinio stiklo, metalizuoto plastiko). Taip pat galime išpjauti lazeriu, išfrezuoti ar išgraviruoti raides iš medžio faneros ar kitų medžiagų.

gaukite pasiūlymą reklaminei iškabai