LGBT vėliava

Kaina:

25.41€

( Be PVM: 21.00€ )
  • Prekės kodas: VEMI3080
  • Prieinamumas: Pagaminame per 3-5 d. d.
LGBT vėliava, spausdinta tiesioginės sublimacijos būdu. Skaitmeninės spaudos dėka vėliava yra vientisa, o ne susiūta iš atskirų dalių, todėl yra tvirtesnė, o spalvos tikslios ir atitinkančios heraldikos reikalavimus.

Vaivorykštės vėliava yra LGBT (lesbietės, gėjai, biseksualai ir transseksualai) simbolis, dažniausiai naudojamas įvairiose eitynėse už LGBT teises ar tiesiog kaip taikos ir tolerancijos simbolis.

Ši vėliava atsirado 1978 m. San Fransiske. Ją (o tiksliau pirminį jos variantą) sukūrė Gilbertas Bakeris tuo metu vykusiam gėjų laisvės paradui. Nors vėliava visada simbolizavo vaivorykštę, bet naudojamos spalvos vis keitėsi - buvo pridedamos ir išimamos pagal konkrečios spalvos audinio prieinamumą.

Standartinė ir plačiausiai naudojama LGBT vaivorykštės vėliava susideda iš šešių spalvų: raudonos (gyvenimas), oranžinės (sveikata), geltonos (saulės šviesa), žalios (gamta), mėlynos (ramybė) ir violetinės (dvasingumas).

Vaivorykštės simbolio pasirinkimą vėliavai pats autorius apibūdina taip: „Vaivorykštė yra tobula, nes ji atspindi mūsų įvairovę kalbant apie rasę, lytį, amžių – apie viską. Be to, ši vėliava yra sutinkama gamtoje – ji yra tiesiai iš dangaus!“.

Pirkite LGBT vėliavą internetu. Tiesiog pasirinkite norimą dydį, tvirtinimo būdą ir kaina atsinaujins automatiškai. Pristatymas visoje Lietuvoje.

Visos vėliavos kraštinės apsiūtos tvirta siūle, o kabinimui siūlome rinktis iš keturių tvirtinimo būdų:

  • įmautė ir raišteliai - vėliavoms, maunamoms ir iškeliamoms ant koto
  • karabinai - vėliavoms, kabinamoms ant stiebų (stiebo virvės turi turėti kilputes, prie kurių bus segami karabinai)
  • plastikiniai žiedai - vėliavoms, kabinamoms ant stiebo, kuris jau turi karabinus arba kai vėliava yra keliama vėliavos pakėlimo lynu
  • raišteliai - universalus tvirtinimo būdas, vėliavas kabinant kitais būdais, pvz. renginiuose, patalpose ir t.t.


Nerandate norimo dydžio ar tvirtinimo būdo?

Galime pagaminti bet kokio dydžio ir tipo vėliavas pagal užsakymą. Daugiau informacijos apie vėliavų gamybą.


Garantija

Suteikiame 2 mėnesių garantiją, kad mūsų gamintos vėliavos išsaugos savo savybes: spalvų intensyvumą, patvarumą, siuvimo kokybę ir tvirtinimo dalis, jei prekė bus naudojama pagal paskirtį ir instrukcijas.

Garantijos sąlygos


Užsakant  didesnį kiekį (nuo 3 vnt) , taikoma nuolaida, teirautis  tel. 8 655 05582 arba el. paštu info@brandus.lt

Specifikacija

Audinys
Rūšis Standartinis vėliavinis audinys
Sudėtis 100% poliesteris
Svoris 110gr/m2
Savybės
Gamybos būdas Skaitmeninė spauda (tiesioginės sublimacijos būdu)
Pagaminta Lietuvoje

Susijusios prekės