Reklaminė vėliava "JAU DIRBAME" (už ypatingą kainą)

Kaina:

21.78€

(Be PVM: 18.00€)
  • Prekės kodas: VEMO00SPEC
  • Prieinamumas: Pagaminame per 2-4 d. d.

Specialus pasiūlymas! AKCIJA!

Siūlome jau paruoštą maketą " JAU DIRBAME" .  Jums tereikia išsirinkti norimą vėliavos dydį S, M arba L, o vėliavos spalvą  parašyti komentare ir įsigysite reklaminę vėliavą už specialią kainą iki 2020 gegužės 10d!


Siūlome rinktis reklaminės vėliavos komplektą:

  • vėliava + stiebas + pasirinktas mobilus pagrindas
Jei jau turite stiebą ir pagrindą, galite atsinaujinti tik vėliavą. Užsakant tik vėliavą su spauda, pasirinkime "Dydis ir komplektacija" pasirinkite dominančio dydžio "tik vėliava" variantą.

Reklaminės vėliavos

Pakylėkite savo prekinio ženklo žinomumą į naujas aukštumas su reklaminėmis vėliavomis.
Norite atkreipti į save dėmesį judrioje gatvėje arba parodoje? Akį traukiančios, modernių formų reklaminės vėliavos yra laiko patikrintas būdas išsiskirti iš minios.

Reklaminės, paplūdimio vėliavos vienu metu atlieka kelias funkcijas: Pirma, jos padės klientams pastebėti ir atrasti Jūsų parduotuvę, kavinę, saloną ar parodos stendą. Antra, reklaminės vėliavos sustiprins jūsų prekinio ženklo žinomumą - praeiviai įsimins Jūsų įmonės pavadinimą, logo ir spalvas.

Mes gaminame aukščiausios kokybės, būtent Jūsų įmonei pritaikyto dizaino vėliavas, kurios tarnaus tiek viduje, tiek lauke, įvairiausiomis progomis.

Kokį pagrindą pasirinkti?

Pirmiausia reikėtų nuspręsti ar vėliava bus naudojama lauke ar viduje.

Viduje naudojamoms reklaminėms vėliavoms labiausiai tinka plokšti pagrindai. Jie itin stabilūs statant ant lygaus paviršiaus, minimalistinės, mažai į akį krentančios išvaizdos, todėl visas dėmesys lieka Jūsų vėliavai ir reklamai. Jie taip pat nesimaišys po kojomis, todėl puikiai tiks vietose kur daug praeivių ir yra rizika, kad žmonės gali užkliūti.

Lauke naudojamoms reklaminėms vėliavoms reikėtų atkreipti dėmesį į paviršių ant kurio bus statomas pagrindas. Jeigu paviršius kietas ir lygus (pvz. trinkelės), puikiai tiks plokšti pagrindai, kurie atrodys estetiškai ir bus stabilūs. Tačiau, jei paviršius nėra lygus ir kietas (pvz. žolė), rekomenduojame rinktis kryžminį pagrindą, kuris yra didelis ir toleruoja nelygumus. Jis taip pat turi skyles galuose, per kurias pagrindą galima prismeigti strypais arba prisukti varžtais prie paviršiaus. Taip pat galima uždėti papildomą svorio balastą (ieškokite priedų kategorijoje).

Žemei, žolei ar smėliui taip pat siūlome įkalamą ir įgrežiamą pagrindus. Įtvritinus į žemę jie yra stabilūs ir beveik nematomi, todėl vėliavos atrodo itin estetiškai.

Automobilio ratu užvažiuojamas pagrindas yra puikus pasirinkimas jei šalia stovės automobilis. Tokio tipo pagrindas dažniausiai naudojamas automobilių parodose, mugėse ir autosporto renginiuose.

Pagrindo dydis pagal vėliavos dydį

Pagal tvirtinimą, visi pagrindai tiks visų dydžių vėliavoms, bet žemiau pateikiame kelis patarimus renkantis pagrindus skirtingo dydžio vėliavoms.

Renkantis plokščią pagrindą bendra taisyklė yra tokia: 30 x 30 cm - XXS, XS ir S, o 40 x 40 cm - M, L ir XL dydžio vėliavoms, bet didesni pagrindai visada tiks ir mažesnėms vėliavoms.

Kam reikalingas sukiklis? 

Sukiklis leidžia vėliavai suktis 360° kampu aplink savo ašį. Su sukikliu vėliava plazdės lengviau ir grakščiau, o tai taip pat gali prailginti vėliavos tarnavimo laiką.

Specifikacija

Audinys
Sudėtis 100% poliesteris
Svoris 110gr/m2
Savybės
Gamybos būdas Skaitmeninė spauda (sublimacijos būdu)
Pagaminta Lietuvoje

Susijusios prekės