iškabos, šviesdėžės

Gaminame įvairaus dydžio vidaus ir lauko reklamos gaminius: iškabos, šviesdėžės, tūrinės raidės, pilonai, nuorodos, įvairios paskirties lentelės, tentai.

Iškabos– šviečiančios arba nešviečiančios, tūrinės arba plokščios, vienpusės, dvipusės. Gamybai naudojamos įvairios medžiagos - plastikai, aliuminio profiliai, ograninis stiklas, aliuminio kompozitas ir kt. Paviršiai dažomi ar klijuojami specialiomis plėvelėmis.

Tūrinės raidės- šviečiančios arba nešviečiančios. Frezavimas iš plastiko, lazeriavimas iš organinio stiklo, pjaustymas iš įvairaus storio putoplasto, aliuminio profilio. Paviršiai dažomi ar klijuojami specialiomis plėvelėmis.

Pilonai- šviečiantys arba nešviečiantys, įvairūs technologiniai sprendimai ir medžiagiškumas. Paviršiai dažomi ar klijuojami specialiomis plėvelėmis.

Tentai– gaminame įvairaus dydžio tentus. Puikiai tinka dideliems reklaminiams plotams, trumpalaikėms akcijoms, uždangoms.

Atvykstame į vietą matuoti, fotografuojame, kuriame vizualizacijas, maketus, ruošiame ir deriname reklamos projektus su savivaldybėmis bei atliekame montavimo darbus.

gaukite pasiūlymą savo reklamai

Užpildykite kontaktinę formą, mūsų konsultantas su Jumis susisieks ir pasiūlys geriausią sprendimą.